Inditex продає російський бізнес компанії з ОАЕ

Іспанська група Inditex SA, яка володіє такими брендами, як Zara, Bershka, Stradivarius і Pull & Bear, отримала дозвіл на продаж свого російського бізнесу. Магазини отримає компанія з ОАЕ Daher.

Але угода рітейл-гігантів передбачає можливість повернення Inditex на російський ринок, якщо корпорація змінить своє рішення. В договорі вказано, що якщо у майбутньому Inditex захоче повернутися в рф, є можливість зробити це через франшизу.

Вихід планувався місяцями, згідно з умовами, Daher працюватиме в росії під власними брендами. Першим запрацює Zara у московському ТЦ "Авіапарк", але під назвою Maag.

Pull & Bear працюватиме під вивіскою DUB, Stradivarius називатиметься Vilet, а Bershka змінить назву на Ecru. Зазначається, що Daher має зв’язки з компанією Azadea, яка керує франшизами Inditex на Близькому Сході. Сума угоди компаній не розголошується.

Inditex в рф

Про ухвалення угоди з Daher компанія повідомила ще у жовтні минулого року і лише наприкінці березня російський комітет із закордонних інвестицій дозволив їй піти.

Робота магазинів Inditex була припинена одразу після початку повномасштабної війни проти України.

Читайте також: Перші Zara, Bershka і Stradivarius під новими назвами відкриються в рф у квітні

До цього у Inditex нараховувалося понад 500 магазинів в країні агресорці, які забезпечували їй близько 8,5% загального прибутку.

Частина брендів групи була повністю виведена з ринку - це Oyshi, Zara Home та Massimo Dutti.

Bloomberg