“Фокстрот” повертається у Херсон та перезапускає роботу третього магазину у Миколаєві

Після тривалої перерви через постійні обстріли Херсону та Миколаєва український ритейлер "Фокстрот" ухвалив рішення про поновлення роботи в цих прифронтових містах.

Про це УРТЦ розповіли у прес-службі компанії.

Головний фактор - високий попит на такий асортимент в онлайн-продажах ритейлера в південному регіоні.

У четвер, 18 травня, вперше з початку повномасштабної війни компанія перезапустила свій третій працюючий магазин у Миколаєві, в ТЦ Depo’t.

Він понад рік не приймав відвідувачів, оскільки серед присутніх у місті магазинів мережі (що на пр.Центральному, 259/1 і на пр. Центральному, 27Б/1), найближче розташований до зони бойових дій і не раз потрапляв під обстріли, - пояснюють у прес-службі.

У квітні 2023 року точку реставрували і відкрили у форматі видачі інтернет-замовлень, а тепер один із південних флагманів "триматиме фронт" у повноцінному форматі.

Повернення у Херсон

Гарна новина є і для мешканців Херсону, адже вже з 20 травня у місті відкриється "Фокстрот" на пр-ті Ушакова, 26.

На щастя, магазин не зазнав значних пошкоджень і мародерства, та відкрився одним з перших після звільнення міста в листопаді 2022 року.

Але вже за місяць точку довелось зачинити через підвищений рівень небезпеки.

Ми щодня відстежуємо ситуацію в кожному регіоні і розуміємо, що тут, у прифронтових містах, ми дуже потрібні: аби люди, які пережили окупацію або ж вирішили повернутися додому, відчували продовження життя, мали можливість придбати не лише найнеобхідніше, а й сучасну техніку і гаджети, що стануть у нагоді в побуті та дозвіллі. Про це красномовно свідчать зрізи з наших онлайн-продажів, і зокрема у Херсоні, які тут посідають топові позиції. Це означає, що попит на такий асортимент є, і наша задача – задовольнити його, запропонувавши клієнтам максимум з наявних сервісів. Також важливу роль відіграла готовність нашого персоналу, який висловив бажання бути поруч з покупцями, – зазначив СЕО "Фокстрот" Олексій Зозуля.

Магазин працюватиме як точка видачі й оформлення інтернет-замовлень з 9.00 до 15.00 щодня.

Цей формат передбачає надання клієнтам професійної консультації, персональної пропозиції. Також магазин має укриття на випадок нових ворожих атак.

Читайте також: У ТРЦ Nikolsky відкриється COLIN’S

У “Фокстрот” анонсували повернення до повноцінної роботи магазину у місті Нікополь, Дніпропетровської області.

Наразі він працює як точка видачі інтернет-замовлень, а з 1 червня готовий до зустрічі з покупцями у звичному форматі.