Фокстрот відкрив новий магазин у ТОЦ Fabrik

29 липня всеукраїнська мережа електроніки запустила дев’ятий магазин у Львові — у торгово-офісному центрі Fabrik (вул. Стрийська, 45), який також нещодавно відкрився для відвідувачів. Як повідомляє RAU, це перший абсолютно новий магазин ритейлера, відкритий під час повномасштабної війни з росією.

Фокстрот у ТЦ Fabrik – це 850 кв. м торгової площі (при загальній 1100 кв. м) із сучасною технікою для дому, роботи та дозвілля. Через війну та викликані нею обставини відкриття магазину було відстрочено. Проте згодом компанія реалізувала свої наміри, розуміючи необхідність розширення мережі у західному регіоні.

Оформлення магазину відповідає загальному брендингу компанії, але із використанням останніх новацій у дизайні. Наприклад, під дахом «білого хаба» (адміністративного «серця» магазину, що об’єднує каси, зона видачі інтернет-замовлень, послуг з сервісу) також облаштована і зона для оформлення споживчих кредитів. Такий формат запроваджено під час модернізації магазинів наприкінці минулого року.

Товарна матриця сформована з посиленням у категорії IT та digital (смартфони, планшети, ноутбуки тощо) з рівномірним наповненням великої та дрібної побутової техніки, телевізорів, аксесуарів тощо. У тому числі, працює інтернет-полка з доступним асортиментом та з можливістю доставки до магазину чи додому.

«Дякую всій команді Фокстрот, яка працювала над запуском нового магазину, за максимальну залученість, якісну роботу і вкотре гідний результат.Сподіваємося, що цей магазин, як і наші інші об’єкти у Львові, стане одним із улюблених місць українських сімей, де можна поринути у світ сучасних гаджетів, отримати професійну пораду та зробити приємну та корисну покупку», — зазначив СЕО компанії Олексій Зозуля.

Зазначимо, під час війни ритейлер залишається одним із найбільших продавців електроніки в Україні та продовжує відновлювати роботу своїх магазинів в умовно безпечних регіонах. Станом на кінець липня у мережі Фокстрот працює 110 магазинів, з них 15 — як точка видачі онлайн-замовлень, а також продовжує функціонувати інтернет-магазин foxtrot.ua.

Читайте також: Фокстрот відновлює роботу у столичному ТРЦ Retroville