Fozzy Group відновила роботу заводу у Ворзелі

Fozzy Group відновила виробництво хліба, кондитерських виробів та обсмажування кави у Ворзелі Київської області. Продукція із заводу вже відвантажується для торгових мереж Сільпо, Фора, Траш! Thrash!, Fozzy C&C.

До Ворзеля повернулися електрика та вода, а з ними і можливість розконсервувати завод після окупації. Поки що це єдине виробництво, яке розпочало свою діяльність у Ворзелі та відновило виробничу потужність. На роботу повернулося 150 спеціалістів заводу.

На заводі у Ворзелі працюють три цехи, продукти з яких доставляються по всій Україні. На підприємстві вже обсмажується та фасується 36 тонн кави, виробляється понад 10 тонн шоколадних виробів та заготовляється 236 тонн хлібобулочних виробів на місяць.

Вже відновлено роботу цеху з виготовлення шоколадних виробів «Власна кондитерська», обладнаного сучасним італійським обладнанням, де створюються різноманітні кондитерські вироби, шоколад та цукерки ручної роботи. Також цех із заготівлі хліба та хлібобулочних виробів «Крафтяр» та для хлібної майстерні «Буланжері Артизан» (Boulangerie Artisan) на вулиці Ярославів Вал у Києві. Повернено до роботи третій цех зі свіжого обсмажування кави. Кавові зерна з різних плантацій світу обсмажуються, крейдуються, фасуються та транспортуються у торговельні мережі Сільпо, Фора, Траш! Thrash!, Fozzy C&C по всій Україні.

Читайте також: Компанія АЛЛО відновила роботу 240 магазинів у 114 містах

Джерело