Компанія АЛЛО відновила роботу 240 магазинів у 114 містах

З початку війни, коли АЛЛО змушена була закрити 90% магазинів, компанія поступово відновлює діяльність. На початок травня вже працює 70% роздрібної торгівлі АЛЛО — близько 240 торгових точок у 114 містах України, у тому числі 28 магазинів у Києві.

Тільки за останні два тижні квітня АЛЛО відновила роботу 22 магазинів — зокрема у Харкові (п’ять магазинів) та Чернігові (два магазини). Також свої двері відчинили магазини у Броварах та Борисполі в Київській області та Дніпрорудному у Запорізькій області.

У березні та квітні компанія відкрила два абсолютно нові шоуруми — магазин АЛЛО у Конотопі, Сумська область, та розширений АЛЛО МАХ у новій концепції у Дніпрі, у ТРЦ Караван. Найближчими днями запускається магазин в Ірпені, Київська область. Продовжується робота щодо відновлення пошкоджених магазинів. Список магазинів оновлюється щодня та доступний на сайті.

Також у квітні АЛЛО відновила прийом онлайн замовлень з доставкою в областях та містах України, де це фізично можливо та безпечно. Онлайн замовлення можна отримати у працюючих відділеннях «Нової пошти», адресною доставкою та доставкою на точки видачі в магазинах АЛЛО (у деяких містах). На сайті allo.ua можна замовити товар, який вже знаходиться в офлайн-магазині (click and collect). Також на сайті можна купити товари торговців маркетплейс: свою роботу відновили вже 800 партнерів.

Читайте також: Rozetka відкрила магазини у Бучі та Ірпені

До військового вторгнення росії в Україну група компаній «АЛЛО» налічувала 340 магазинів у 140 містах України. За словами Дмитра Деревицького, голови ради директорів ДК «АЛЛО», на початку війни для безпеки співробітників та клієнтів кількість працюючих точок було скорочено до 32, а також було закрито офіси на небезпечних територіях.

«Поки що досі не працюють майже 100 магазинів: близько 30 із них — зруйновані чи пограбовані, решта перебувають на непідконтрольній території або в містах, де ведуться бойові дії, і є ризики для людей чи майна компанії. Все це призвело до збитків у кількасот мільйонів гривень. Проте вже зараз ми відновили роботу ⅔ роздрібу, і у довгостроковій перспективі ми сподіваємося відновити довоєнну кількість магазинів», — зазначив Дмитро Деревицький.

Також компанія починає відновлювати звичайні для клієнтів послуги. Так, з 14 квітня АЛЛО відновила роботу програм лояльності АЛЛО Гроші та Fishka, ними можна користуватися як кожною окремо, так і двома одночасно.

Джерело