Французький бренд Coperni створив унікальну сумку із метеорита

Відомий французький бренд Coperni, який колись здивував своїми скляними сумочками та напилив на супермодель Беллу Хадід рідку сукню, пішов ще далі. На цей раз модний дім представив сумочку виготовлену з метеорита.

Зазначається, що цей метеорит впав на землю 55 тисяч років тому, знайшли його у 1968 році на півдні Франції. Незвичайний аксесуар представлять на тижні моди у Парижі.

Сумочка вийшла зовсім маленькою. Її буквально вирізали з метеориту у 2023 році.

Бренд називає свій виріб – “Meteorite Swipe Bag”.

Незвичайні українські свічки

Раніше ми розповідали, що український бренд Inro презентував лімітовану лінійку свічок, присвячену тимчасово окупованим українським містам.

Колекція свічок була створена спільно з платформою United24, в ній є “Донецьк”, “Луганськ”, “Енергодар”, “Маріуполь”, “Мелітополь” та “Сімферополь”.

Кожна свічка має особливий аромат того міста, якому вона присвячена, “Донецьк” пахне донецькими трояндами, у “Луганська” насичений аромат з деревно-трав’яними нотами.

Якщо полюбляєте аромат черешні – придбайте “Мелітополь”, у “Сімферополя” запах морського узбережжя та кипарису. Свічка “Енергодар” має пряний аромат, а свічка “Маріуполь” поєднала у собі запах сталі й моря.

Увесь прибуток від продажу колекційних свічок спрямують на відбудову України через платформу United24. Детальніше про те, де і як можна придбати свічки читайте в нашому матеріалі.

Джерело: Coperni

Читайте також: Pandora планує виготовляти усі свої прикраси з перероблених золота та срібла