Pandora планує виготовляти усі свої прикраси з перероблених золота та срібла

Відомий датский виробник ювелірних виробів Pandora хоче виробляти прикраси бренду зі 100% переробленого срібла та золота до 2025 року.

Відповідні зобов’язання компанія взяла на себе у зв’язку зі стійким розвитком, повідомляє американське агентство Bloomberg.

3 березня Pandora продала першу “зелену” облігацію на суму 500 млн євро із п’ятирічним терміном погашення.

Угода включає в себе три цільові показники сталого розвитку. Два з них зосереджені на скороченні викидів, а останній визначає загальне використання переробленого золота та срібла протягом двох років.

Ця стратегія є частиною зусиль, які спрямовані на зменшення залежності компанії від ринку банківських позик і диверсифікацію джерел фінансування.

Джерела Bloomberg повідомляють, що кошти від продажу підуть на загальні корпоративні цілі, зокрема на рефінансування існуючої заборгованості, залучаючи перехідні кошти деякими з букранерів.

Крім цього, в планах у Pandora відкрити принаймні 100 нових магазинів у поточному році. З початку 2023 року акції компанії зросли майже на 36% завдяки високим прибуткам і планам викупу акцій.

*Pandora є найбільшим у світі виробником ювелірних виробів. Вперше про план перейти на виготовлення прикрас з переробленого срібла та золота компанія заявила ще у 2020 році. “Метали, здобуті сторіччя тому, так само гарні, як і нові”, – заявив тоді голова компанії Олександр Лачик.

Читайте також: Із триколором і літерою V: в Офісі президента відреагували на нову рекламу Louis Vuitton