Гіганти міжнародного ритейлу поступово повертаються у Харків – Анатолій Шкрібляк

20 квітня у харківському ТРЦ Nikolsky відновив роботу магазин німецького бренду New Yorker. Ця подія викликала великий ажіотаж серед харків'ян. Вже з самого ранку біля магазину вишикувалась велика черга. Працівникам New Yorker довелося обмежувати кількість людей, які одночасно могли перебувати в магазині. Місцеві паблики рясніють новинами з фотографіями та відео, де натовпи людей біжать до New Yorker.

Магазин New Yorker відкрився у Харкові після більш ніж річноі перерви. У березні 2022 року російська ракета влучила у покрівлю ТРЦ Nikolsky. На щастя, ніхто з працівників не постраждав, оскільки на момент влучання ракети усі знаходилися у підземному паркінгу. У червні 2022 року керівництво Nikolsky почало частково відновлювати роботу ТРЦ, відкривши найбільш безпечний мінус перший поверх. У вересні відкрили перший та другий поверхи комплексу, у жовтні - третій, а в листопаді - четвертий поверх. Але великі міжнародні гравці не поспішали повертатися до міста.

Першою ластівкою стало відкриття турецького бренду LC Waikikki у грудні 2022 року. І ось нарешті роботу вирішив відновити New Yorker. До речі, це перше відкриття великоі європейськоі роздрібноі мережі у Харкові з початку повномасштабної війни.

Великі міжнародні гравці почали повертатися у Харків і це дуже добрий знак. Ми зробили все щоб це сталося та пропонуємо досить лояльні умови для старта наших орендарів - комментує Анатолій Шкрібляк, президент девелоперської компанії Budhouse Group. - До речі це вже не перше велике відкриття цього року. У березні відновила роботу мережа SportLife, фітнес центр якої розташований на п'ятому поверсі нашого ТРЦ. І це не останнє велике повернення у Харків для цієї весни. У травні ми очікуємо не менш значні приємні повернення. Нам буде чим здивувати харків'ян.

Робота Nikolsky

Усього в торговому центрі нового покоління розташовано близько 150 магазинів, ресторани, кінотеатр, боулінг та спортивний клуб. Загальна сума інвестицій в проєкт при його будівництві склала 110 млн євро, з яких 53,6 млн євро – кредит польського державного банку BGK.

Прямі збитки від влучання ракети склали приблизно 18 мільйонів євро. Непрямі збитки Nikolsky, які включають втрату капіталізації, становили близько 150 мільйонів доларів за 2022 рік.

Читайте також: У харківському ТРЦ Nikolsky знову відкрився Döner Маркет

*Довідка. Budhouse Group – це одна із найбільших девелоперських компаній України, яка управляє чотирма торговельними центрами – ТРЦ Fabrika (Херсон), ТРЦ Lubava (Черкаси) і ТРЦ Forum (Львів), ТРЦ Nikolsky (Харків), а також готелем Khortitsa Palace (Запоріжжя).

New Yorker - один з найбільших міжнародних брендів одягу. Центральний офіс розташований у місті Брауншвайг (Німеччина). На сьогоднішній день New Yorker має понад 1 150 філіалів у 47 країнах світу та більше 23 000 співробітників.