Підписання договорів онлайн: “АТБ” запустив “Портал постачальника”

Мережа супермаркетів АТБ успішно протестувала та запровадила електронну платформу "Портал постачальника", яка призначена для ефективної та прозорої взаємодії із постачальниками товарів.

Діджитал-інструмент дає змогу ознайомитись з актуальними умовами співробітництва та подати комерційну пропозицію з відстеженням статусу та результату розгляду. Також постачальник і ритейлер можуть укласти договір з автоматичним заповненням в шаблон документу інформації про:

  • постачальника;
  • умови співробітництва;
  • графік постачання та даних про товар тощо.

Зазначається, що платформу було протестовано ще під час пандемії коронавірусу у 2021 році. Тоді вона допомогла спростити відновиси партнерів і налагодила безперебійне забезпечення населення свіжими продуктами та іншими товарами.

Також за допомогою "Порталу постачальника" було оптимізовано механіку внесення змін до договорів, зокрема автоматичне формування додаткової угоди з актуальною специфікацією товару у разі зміни закупівельної вартості товару та інших обставин.

Як користуватися порталом?

Партнери “АТБ” зможуть використовувати платформу зі звичайних смартфонів. З квітня цього року портал доступний не лише для діючих постачальників, а й для нових та потенційних партнерів.

Кожен, хто хоче стати партнером ритейлера за такими товарними групами: бакалія, алкогольні та безалкогольні напої, кондитерські вироби, м’ясна, рибна та молочна продукції, непродовольчі товари, може вільно ознайомитись з умовами співпраці.

Також зі смартфону можна подати комерційну пропозицію без пошуку контактів обізнаних менеджерів.

Читайте також: У одеському Riviera Shopping City урочисто відкрили оновлений “Ашан” (фото)

Після цього постачальник обов’язково отримає відповідь на свою пропозицію і у разі успіху, зможе підписати договір поставки з автоматичним заповненням інформації.

Також на порталі зберігається весь архів раніше підписаних документів, є вікно для комунікації з менеджером, договірним відділом, логістами. Все це можна знайти у особистому кабінеті партнера.

All Retail