H&M та Mugler створили спільну колекцію одягу

Люксовий модний дім Mugler і демократичний масмаркет-ритейлер H&М випустили спільну колекцію.

Спочатку бренди оприлюднили музичний кліп, у якому розкривають результат їхньої колаборації. В кампейні з’явились відома модель Іман Хамам, співак Arca, діджейка Shygirl, музикантка Eartheater, а також ікони 1980-х Джеррі Гол і Конні Флемінг.

Креативний директор Mugler Кейсі Кедволладер розробив драматичну колекцію, яка підкреслює та прославляє силу, свободу, самовираження та різноманітність.

Її розділили на два сегменти - перший відображає фірмовий крій покійного Тьєррі Мюглера, а другий естетику нового покоління.

У лінійку увійшли велюрові маленькі чорні сукні, характерні для Mugler боді, приталені комбінезони, джинси, жакети, худі, купальні костюми и аксесуари. Колекція передбачає і чоловічу лінію.

Я твердо вирішив, що ця колекція буде справжньою Mugler. Деталі та якість кожного виробу мали бути такими, якими ми їх робимо, і я хотів продемонструвати енергію Mugler, яка завжди була спрямована на одяг, що дає особисте звільнення. У Mugler ви можете бути різними версіями себе, - каже Кейсі Кедволладер.

Участь H&M в цій співпраці (окрім спільної розробки колекції) полягає в тому, що реалізується колекція в окремих магазинах H&M і на їхньому сайті.

Продажі стартували у середині травня і деякі позиції вже розпродані.

Колаборація INTERTOP та Kalush Orchestra

Раніше ми розповідали, що український INTERTOP разом з відомим музичним гуртом Kalush Orchestra представили ексклюзивну колаборацію.

Читайте також: У ЄС заборонять викидати та спалювати непроданий одяг

Створена колекція об’єднала моду і музику, в неї входять чоловічі та жіночі речі, зокрема футболки, шорти, культові рожеві панами, топи та взуття з дизайном від гурту.

Колаборація відображає дух сьогодення та уособлює любов до української музики і віру в перемогу, а як виглядають речі, дивіться в матеріалі.

Vogue