INTERTOP випустив лімітовану колекцію з гуртом Kalush Orchestra

Український бренд взуття та одягу INTERTOP разом з відомим музичним гуртом Kalush Orchestra представили ексклюзивну колаборацію, яка об’єднала моду та музику.

В колекцію входять чоловічі та жіночі речі, зокрема футболки, шорти, культові рожеві панами, топи та взуття з дизайном від гурту.

Ми раді, що наша співпраця з INTERTOP поєднує у собі не тільки моду, а й саме українську музику. У своїй творчості ми прагнемо до пошуку нових стилів звучання та сенсів. І в цій колаборації один з головних сенсів – це віра у нашу скору перемогу, — каже лідер Kalush Orchestra Олег Псюк.

Зазначається, що колаборація бренду і переможців минулорічного конкурсу Євробачення відображає дух сьогодення та уособлює любов до української музики, віру в перемогу. Речі з ексклюзивними принтами вже доступні до покупки.

Український бренд на Met Gala 2023

Раніше ми розповідали, що українська дизайнерка Світлана Бевза відвідала легендарний благодійний бал Інституту костюма Met Gala 2023 у США.

Цей захід щороку організовує редакція американського журналу Vogue і його мета - зібрати кошти для функціонування Інституту костюма музею Метрополітен.

Читайте також: Український бренд Aranka випустив колекцію, створену штучним інтелектом

Світлана Бевза презентувала на Met Gala свій бренд Bevza, вона пройшла по килимовій доріжці заходу у чорно-білому вбранні, що складається із сукні та накидки.

Це не єдина презентація Bevza на Met Gala. У культовій сукні бренду "Русалонька" із чашками з морської мушлі на балу з’явилась модель Паша Гаруля. Дівчина обрала саме цю сукню через те, що родом з Криму і хотіла це підкреслити.

MMR