Holland & Barrett виходить на ринок Греції, Болгарії та Румунії

Британський ритейлер товарів для краси та здоров’я Holland & Barrett розширює свою присутність на європейському ринку. Завдяки співпраці з Fourlis Group, у 2022 році ритейлер вийде на ринки Румунії, Греції та Болгарії. Сьогодні бренд представлений у 18 країнах світу.

Fourlis Group – великий гравець на ринку роздрібної торгівлі та споживчих товарів. Компанія розвиває мережі Ikea, Intersport, Athlete’s Foot, а також спеціалізується на угодах з торговельною нерухомістю у Греції, Туреччині, Румунії, Болгарії та Кіпрі.

Повідомляється, що в рамках партнерства Holland&Barrett відкриє на нових для себе ринках до 120 магазинів. Перші точки, як і інтернет-магазини, запрацюють у трьох вищезгаданих країнах до кінця поточного року.

«Ми раді запропонувати здоровий спосіб життя для ще більшої кількості людей з асортиментом продукції Holland & Barrett, а також консультації провідних світових експертів новим клієнтам у Греції, Румунії та Болгарії завдяки нашому стратегічному партнерству з Fourlis Group», – прокоментував Головний комерційний директор Holland & Barrett Алекс Дауер.

У Fourlis Group зазначають, що партнерство з британським ритейлером відповідає стратегії групи щодо зміцнення своїх позицій на ринку товарів для здоров’я.

«Наше спільне бачення дозволить донести до споживача інноваційні продукти та індивідуальні консультації через розширену мережу омніканалу фізичних магазинів та онлайн-продажів», — зазначили у Fourlis Group.

Читайте також: Peek & Cloppenburg повертається до Бельгії

Джерело