Реновація латвійською: ТРЦ Spice інвестує сім мільйонів євро в проект з оновлення інтер’єру

З настанням 2022 року в торговому центрі Spice у Ризі розпочато будівельні роботи з оновлення інтер’єру. Загальні інвестиції у проект сягають семи мільйонів євро, а завершити його планується до кінця поточного року.

За словами Маріє Вайно, керівника та члена правління торгових центрів Spice та Spice Home, для ризького ТРЦ це дуже важливий проект, у реалізацію якого вкладено багато часу та ресурсів. Основним завданням було розробити найбільш підходящий концепт, що збігається з цінностями особистого бренду торгового центру, так і його цільових клієнтів.

«Мета нового проекту – створити обстановку, яка надихає. При розробці концепту нового інтер’єру особлива увага приділялася сталому розвитку. Кожен елемент для проекту реновації вибирався так, щоб наші відвідувачі у торговому центрі відчували себе комфортно – не лише тому, що приміщення стануть візуально привабливішими, а й завдяки інноваційним рішенням, для яких використано стійкі матеріали», — каже Маріє Вайно.

Головні зміни включають заміну підлогового покриття, оновлення інженерних систем, щоб вони відповідали сучасним вимогам якості, створення окремих сімейних зон, а також інші роботи з благоустрою. В концепті використані роботи місцевих художників світового масштабу у різних елементах дизайну.

Автором основної концепції проекту є NStudio, а далі її розвивали стратегічні креативні консультанти — Ілона Богдана та Нора Гавара. Будівельний нагляд здійснює ТОВ Fabrum, а управління проектом взяла він Саніта Рубене.

«Новий інтер’єр ТРЦ Spice виконаний у палітрі місцевих відтінків — свіжих, світлих, теплих та натуральних, які нам близькі як нації та країні, а сірих та похмурих відтінків ми намагалися уникати. Особливу увагу приділено освітленню. Попри звичне холодне освітлення, яке характерне для торгових центрів, новий концепт Spice передбачає тепле освітлення, щоб створити відчуття затишку та релаксації», — розповідає про новий проект стратегічний креативний консультант ТРЦ Spice Ілона Богдане.

У торговому центрі Spice будуть створені нові зони – сімейна кімната та ігровий майданчик.

«Під час творчого процесу ми розбиралися, що таке «гра» та «грати», і це не означає, що майданчик призначений лише для дітей. Це, швидше, спогади та радість, яку можна випробувати та пам’ятати, тому новий ігровий майданчик створюється для всієї родини. Також ми інтегруємо до неї характерні для латвійської природи елементи дизайну, наприклад, м’які меблі, які формою нагадують каміння на латвійських пляжах», — розповідає стратегічний креативний консультант ТРЦ Spice та дизайнер інтер’єру Нора Гаваре.

Читайте також: У Шанхаї відкрився мол із тисячею дерев

Джерело