IKEA прагне якнайшвидше відновити діяльність в Україні — Forbes

Шведська компанія IKEA у коментарі для українського Forbes повідомила, що прагне якнайшвидше відновити діяльність в Україні, проте конкретних термінів ритейлер не називає.

В IKEA наголосили, що головний пріоритет для відновлення роботи магазину у Києві – це безпека співробітників та клієнтів.

«Нам потрібно також налагодити всі операційні процеси, щоб забезпечити функціональність роздрібних та онлайн-магазинів. Поки що ми не можемо сказати, коли це буде», — заявили в компанії.

У центральному офісі компанії повідомили, що продовжують підтримувати українських працівників та розглядають можливість підтримки постачальників: «Виробництво призупинено, але ми сподіваємося, що зможемо відновити постачання, як тільки дозволять обставини».

Також IKEA продовжує зберігати робочі місця для всіх співробітників в Україні, забезпечує їм стабільний дохід та додаткову підтримку. А для клієнтів рітейлер забезпечив повернення коштів за відстрочені замовлення.

З початку повномасштабного російського вторгнення компанія призупинила свою діяльність в Україні.

IKEA вийшла на український ринок у 2020 році запустивши інтернет-магазин, а у 2021-му відкрила перший фізичний магазин у київському ТРЦ Blockbuster Mall.

Читайте також: IKEA відкрила перший роздрібний магазин в Естонії