Інвестиція від 122 тис. грн: як стати співвласником магазину “Сільпо”

Українці можуть інвестувати від 122 тисяч гривень через сервіс спільного придбання нерухомості Inzhur REIT і придбати квадратні метри в готових об’єктах, зокрема будівлю магазину “Сільпо” у Києві.

За рік роботи в Україні інвесторами Inzhur стали понад 200 людей, паралельно цей формат існує у понад 40 країнах світу.

REIT - це інвестиційний фонд нерухомості, який дає змогу приватним інвесторам придбати частку у великих прибуткових об’єктах нерухомості і заробляти на оренді. Раніше доступ до ринку великих комерційних об’єктів мали лише великі інвестори, а через Inzhur на нього можуть потрапити і невеликі вкладники.

Суть в тому, що велика кількість невеликих інвесторів спільно купують нерухомість і нею володіють. Кожен з них при цього є співвласником усього майна.

Мінімальна інвестиція становить 122 тисячі гривень, за номінальною вартістю інвестиційного сертифікату. Щомісячно фонд виплачує інвесторам у вигляді дивідендів від 90% прибутку.

Як можна стати співвласником “Сільпо”?

Наразі можна стати інвестором одного з двох фондів, фонд 1001 - це будівля магазину для "Сільпо" в селі Лісники під Києвом. Орендний контракт укладено до 2032 року, мінімальна інвестиція становить 5364 доларів, а мінімальна доінвестиція - 1788 доларів.

Прогнозована дохідність становить 10,06% у доларах.

Є і другий фонд - 2001, який охоплює декілька об’єктів, а саме - будівлі для мережі ресторанів швидкого харчування.

Один заклад працює з листопада минулого року і вже приносить пасивний дохід, розташована також у селі Лісники на Київщині. Дохідність – від 7,5% у гривні. Мінімальна інвестиція – 122 тис. грн, мінімальна доінвестиція – 1 тис. грн. Контракт укладено до 2052 року.

Читайте також: McDonald’s у Дніпрі відновив роботу ресторанів у ТЦ “Аполло” та ЦУМ

Схема працює так:

  • інвестор купує інвестиційні сертифікати Inzhur;
  • наступного місяця Inzhur робить запит у Національний депозитарій та отримує витяг з реєстру;
  • бухгалтер оформляє платіжну відомість і передає її в банк, компанія самостійно сплачує за вас податки;
  • банк перераховує кошти на вашу карту і ви отримуєте повідомлення про надходження дивідендів.

Зауважте, що податок на дивіденди становить 10,5%. Тобто якщо вам нарахували 30 тисяч гривень дивідендів, з них Inzhur утримає та перерахує до бюджету 3150 грн, а вам на картку прийде – 26 850 грн.

MC.today