JYSK планує продовжувати діяльність та розвиток в Україні

Скандинавська мережа магазинів меблів та декору JYSK планує відкрити нові магазини у трьох торгових центрах, а також відновлює роботу точок, які раніше призупинили діяльність.

До початку війни JYSK планував досягти позначки у 100 магазинів в Україні до кінця 2022 року. Незважаючи на військовий стан та суттєві втрати від знищення магазинів, компанія продовжує поступово реалізовувати плани розвитку мережі.

«У будь-яких обставин ми ставимо за мету відновити роботу всіх магазинів, які працювали до початку військових дій. Скажу більше, до початку війни було запущено процес відкриття семи нових магазинів JYSK у різних куточках України. Незважаючи на невизначеність військового стану, компанія вже зараз розглядає можливості реалізації планів щодо відкриття частини з них», — розповідає керівник компанії Євген Іваниця.

Так, цього літа JYSK в Україні планує відкриття трьох магазинів — 16 червня у Львові (ТЦ Fabrik), у липні у Червонограді (ТЦ Майдан) та зовсім скоро у Рівному (ТЦ HAPPY mall). 15 червня відновив роботу магазин JYSK у ТРЦ Retroville у Києві. З 1 червня компанія відновила роботу магазину в Бучі (Retail Park Bucha), який було відкрито 16 грудня 2021 року у форматі 3.0. Під час окупації магазин був повністю розграбований, винесено товар, пошкоджено техніку та обладнання. Зокрема, пошкоджено скляні фасади, виламано двері до магазину тощо.

Читайте також: Які галузі ритейлу та які компанії втратили найбільше з початку російського вторгнення?

У JYSK наголошують, що роботу магазинів відновлено всюди, де це безпечно для покупців та співробітників компанії. Не працюють магазини мережі на окупованих територіях, а також ті, що зазнали суттєвих пошкоджень.

Втрати та плани відновлення

Минулого тижня по ТЦ Захоплення у Харкові було завдано ракетного удару. Там менше двох місяців встиг попрацювати новий магазин JYSK. У торговому центрі знищено вхід, пошкоджено дах, фасад. Загалом магазин уцілів та планується підготувати його до відновлення діяльності вже у липні. Чого не скажеш про магазин JYSK у Мелітополі, який хоч і цілий, але дуже пограбований — із магазину товар вивозять вантажівками.

Загальні втрати мережі поки не підраховані, адже в компанії зазначають, що зараз підбивати підсумки ще рано. Втрати лише магазину у Бучі становили близько 8 млн грн.

«Є повністю знищені магазини у Гостомелі та Херсоні у ТРЦ Fabrika, є пошкодження магазини в Одесі у ТЦ Riviera, у Києві у ТРЦ Retroville, Харкові у ТЦ Захоплення, є розграбовані магазини у Бучі та Мелітополі, є магазини у зоні окупації — Нова Каховка, Мелітополь, Херсон. Наразі ми говоримо про десятки та десятки мільйонів гривень втрат — і це лише собівартість втрачених товарних запасів», — коментує Country Manager JYSK в Україні.

Джерело