JYSK відкриває відновлений магазин у одеському ТРЦ Riviera Shopping City

Скандинавська мережа товарів для дому JYSK відновила пошкоджений російською ракетою магазин у одеському ТРЦ Riviera Shopping City.

Про це УРТЦ повідомили у прес-службі компанії. Зазначається, що відкриття відбудеться 11 травня.

Символічно, що рівно через рік після руйнування від ракетного удару відкриється повністю відбудований магазин JYSK у торговому центрі "Рів'єра" в Одесі. З відновленням роботи цього магазину мережа JYSK в Україні досягне довоєнної кількості 85 працюючих магазинів, - зазначає country director JYSK в Україні Євген Іваниця.

Нагадаємо, що саме у травні 2022 року торговий центр потрапив під ворожий вогонь і зазнав суттєвих пошкоджень. Зараз Riviera Shopping City повністю відновлений.

У JYSK уточнюють, що у відновленому магазині минулого року було пошкоджено стіни, вітрини, частину обладнання та освітлення, внутрішні комунікації, вхідні двері.

Торгову точку було перебудовано відповідно до сучасної концепції мережі 3.0 - із новим освітленням і просторим дизайном, зональним розміщенням товарних категорій. Площа перевідкритого JYSK становить 1266 кв. м. Магазин також має додаткову виставкову зону для садових меблів площею 74 кв. м.

*Довідка. JYSK в Україні

Окрім відновлення роботи цього магазину, мережа з початку 2023-го відкрила дві нових точки та анонсувала відкриття ще чотирьох до кінця літа.

Читайте також: У житомирському ТРЦ Глобал UA відкриється перший в місті магазин Vitto Rossi

У червні запрацює JYSK у Коломиї Івано-Франківської області та Кам'янському Дніпровської області, у липні - на Софіївській Борщагівці Київської області, а у серпні - у Дрогобичі Львівської області.