У житомирському ТРЦ Глобал UA відкриється перший в місті магазин Vitto Rossi

У Житомирському ТРЦ Глобал UA відкриється перший магазин відомого бренду взуття та аксесуарів Vitto Rossi.

Відкриття відбудеться за сприянням брокерів компанії UTG, яка є партнером зазначеного торгового центру. Магазин Vitto Rossi матиме площу близько 228 метрів квадратних.

ТМ Vitto Rossi ось уже понад 15 років по праву позиціонується як бренд із величезним асортиментом якісного чоловічого та жіночого взуття, сумками, ременями та іншими аксесуарами. Продукція цього бренду виробляється на більш ніж 15 фабриках у чотирьох країнах: Польщі, Італії, Туреччини та Китаї, та налічує понад 500 видів сумок і аксесуарів, а також близько 4000 моделей жіночого та чоловічого взуття, - зазначили в UTG.

Новий COMFY в ТРЦ “Проспект”

У столичному ТРЦ “Проспект” незабаром відкриється новий магазин COMFY, повідомили в девелоперській компанії Arricano.

Відкриття заплановане на червень 2023 року, ритейлер вже добре зарекомендував себе у інших ТРЦ компанії - ТРЦ “РайON”, ТРК CITY MALL та ТРК "Сонячна Галерея".

За словами директора департаменту торговельних площ Arricano Дениса Корнута, договір з COMFY вже підписано і наразі готується урочисте відкриття магазину.

Читайте також: Сергій Морголя, “Оазис”: про роботу з перших днів війни, зростання відвідуваності, зміну орендарів і міграцію населення

Точка запрацює на другому поверсі "Проспект" на площі 1290 кв. м., на новій локації буде представлена найширша товарна матриця.

Нагадаємо, що з початку цього року Arricano підсилив свої торгові центри 15 новими орендарями, а саме: MEGASPORT, Diverse, “Срібний вік”, GIULIA, “Мармеладний Джек”, FAMO, Duna, Discounterra, Redi, GLO, Maritel, Quality.

UTG