Компанія Yum! Brands продала всі ресторани KFC в рф і вийшла з країни

Американська корпорація Yum! Brands, яка є власником мережі ресторанів швидкого харчування KFC повністю продала свій російський бізнес і йде з країни-агресорки.

Зазначається, що в угоду увійшли всі ресторани мережі, а також ційна система, права на основну франшизу і товарний знак бренду “Rostic's. Ми відкриті”.

Yum! Brands завершила відхід з російського ринку, продавши свій бізнес KFC у Росії компанії Smart Service Ltd., місцевому оператору, очолюваному Костянтином Котовим та Одрі Осколковим, – йдеться у повідомленні, яке потрапило до російських ЗМІ.

Сума угоди та інші деталі не розголошуються.

Inditex йде з рф

Раніше ми розповідали, що іспанська група остаточно продала свій російський бізнес компанії з ОАЕ Daher.

Угода має певні особливості, головна з яких - можливість Inditex повернутися до країни. Якщо компанія на певному етапі змінить своє рішення і захоче відновити роботу, вона зможе зробити це через франшизу.

Також, за умовами угоди, Daher повинен працювати в росії під власними брендами. Першим відкриється Zara у московському ТЦ "Авіапарк", але під назвою Maag.

Читайте також: Перші Zara, Bershka і Stradivarius під новими назвами відкриються в рф у квітні

Pull & Bear працюватиме під вивіскою DUB, Stradivarius називатиметься Vilet, а Bershka змінить назву на Ecru. Вихід Inditex готувався місяцями, адже про зупинення роботи в росії корпорація повідомила ще у жовтні минулого року.

Відомо, що Daher має зв’язки з компанією Azadea, яка керує франшизами Inditex на Близькому Сході. Сума продажу активів не розголошується.

Главком