Лондонський ТРЦ Cherryhill Village Mall об’єднався із співтовариством художників для створення художньої галереї

Торговий центр Cherryhill Village Mall об'єднав зусилля з художниками із лондонської спільноти для відкриття галереї у стінах мола.

Представники Cherryhill Village завжди намагаються знайти нові засоби залучення відвідувачів до ТРЦ, а робота над галереєю велася близько року.

«Спочатку ми розглядали концепт фрески, але потім ідея перетворилася на створення мінливої ​​галереї, в якій відбуватиметься зміна картин кожні п’ять-шість тижнів, щоб відвідувачі змогли насолодитися творчістю різних людей», — каже директор з маркетингу ТРЦ Сінді Седж.

У кожному блоці буде представлено по десять художників, чиї кращі роботи будуть виставлені в галереї з інформацією, що ідентифікує, посиланням на купівлю та відповідною ціною.

Галерея займає простір одного з коридорів ТРЦ та має вигляд серії з п’яти вітрин. Інсталяція здатна принести користь не лише спільноті лондонських художників, а й Cherryhill Village, оскільки потік зацікавлених відвідувачів з великою ймовірністю збільшиться.

Відкриття виставки відбулося 5 лютого та відбулося в урочистій атмосфері з присутністю членів спільноти художників, представників міської влади, відвідувачів ТРЦ. Захід відвідали також виконавчий директор та співробітник з розвитку та інвестицій Лондонської ради мистецтв Инджу Йі та Ребекка Моррісон-Вайз.

«Для митців шанс продемонструвати свої роботи та продати їх — це дивовижна нагода. І я радий, що ця спільнота змогла знайти справді творче рішення продемонструвати свої роботи в такому публічному просторі, як Cherryhill Village», – сказав Инджу Йі.

Читайте також: Сикстинська капела у ТРЦ: у США відкриється виставка Мікеланджело