L’Oréal укладає найбільшу угоду в своїй історії і купує бренд Aesop

Французький косметичний гігант L’Oréal погодився придбати австралійський бренд косметики класу люкс Aesop за 2,53 мільярда доларів. Угода стане найбільшою в історії компанії.

Як повідомляють джерела американських ЗМІ, угода підбиває підсумок кількох місяців переговорів, оскільки інтерес до Aesop виявили і інші гравці. Австралійським брендом цікавились і приватна інвестиційна компанія Permira та китайська інвестиційна компанія Primavera Capital.

Зазначається, що бренд належить бразильській Natura & Co. Купуючи його, L’Oreal приєднується до групи розкішних брендів, таких як Lancome та Yves Saint Laurent, бо французький виробник робить ставку на продовження руху до високоякісної косметики.

Ця угода знаменує собою зміну стратегії M&A L'Oreal, яка зазвичай орієнтована на бренди на ранніх стадіях їхнього розвитку, щоб отримати значний синергічний дохід, — написала аналітик Jefferies Моллі Вілензек, у примітці для клієнтів.

Не так давно L’Oreal купила ще один бренд - американського виробника кремів для догляду за шкірою Skinbetter Science. Ця косметика розповсюджується через лікарів і це ще один спосіб розширити ще один сегмент "активної косметики", з такими брендами, як La Roche-Posay і SkinCeuticals.

Бразильській Natura угода з французькою корпорацією допоможе скоротити заборгованість і зосередитися на розвитку інших підприємств. Після оголошення угоди депозитарні розписки компанії в Сполучених Штатах зросли на 15%, а акції L’Oreal у Парижі подорожчали менш ніж на 1%.

Робота L'Oreal в рф

Нагадуємо, що у березні 2022 року косметичний гігант тимчасово закрив свої магазини та онлайн-майданчик у росії через початок повномасштабної війни.

У листопаді того ж року Міністерство промисловості та торгівлі агресора заявило, що на російський ринок повернуться бренди косметики і парфумерії Lancome, Yves Saint Laurent та Giorgio Armani. Усі ці бренди належать L'Oreal. А компанія L'Oréal Group належить швейцарській компаніï Nestle і є найбільшим у світі виробником косметики.

Однак вже за кілька днів керівництво компанії офіційно спростувало цю інформацію і запевнив, що позиція щодо рф не змінилась.

Джерело: Bloomberg

Читайте також: Власник бренду віскі Jameson відновив поставки в росію