Власник бренду віскі Jameson відновив поставки в росію

Компанія Pernod Ricard, яка є власником найбільшого в Ірландії бренду віскі Jameson, відновила поставки в росію. До цього продажі були призупинені протягом року, після початку повномасштабної війни рф проти України.

Прессекретарка компанії на питання про доступність продукту в країні-агресорці заявила, що компанія з початку війни ставила в пріоритет “захист місцевих співробітників як в Україні, так і в росії".

За її словами, спочатку це було можливо за рахунок продажу вже наявних запасів, які були на ринку та імпортовані до 24 лютого 2022 року. Коли ці запаси вичерпалися, Pernod Ricard вирішили відновити поставки своїх товарів в росію: "на рівні, який дозволяє нам забезпечити добробут нашої місцевої команди та життєздатність дистрибуційної дочірньої компанії Pernod Ricard".

Раніше ЗМІ повідомляли, що різноманітна продукція Jameson була доступна на популярному російському алкогольному сайті, що має магазини в Москві.

Цей віскі виробляється компанією Irish Distillers, що належить Pernod Ricard. Окрім цього бренду, корпорація також володіє іншими відомими марками віски, зокрема Powers і Redbreast.

Pernod Ricard в росії

У березні минулого року компанія оголосила про призупинення усіх продажів в рф "до подальшого повідомлення".

За даними Ірландської асоціації віскі, росія була другим за величиною експортним ринком віскі в Ірландії після США. Протягом 2020 року туди продали 534 тисяч ящиків віскі, а за результатами 2021 року, Jameson збільшив продажі в росії на 19%.

Джерело: Independent.ie

Читайте також: НАЗК внесло китайського забудовника CSCEC до переліку спонсорів війни