MasterZoo і Glovo запускають спільну доставку товарів

Glovo запускає доставку товарів для домашніх улюбленців із MasterZoo. Замовлення можна зробити у застосунку.

MasterZoo має велику мережу по Україні із 134 магазинів у 27 містах. Доставка наразі доступна з 14 магазинів у всіх районах міста Києва.

Згодом рітейлер планує поступово підключити до платформи Glovo й інші міста та збільшувати асортимент на доставку.

Зони доставки Glovo з магазинів MasterZoo:

Замовити товар із зоомагазину можна у застосунку Glovo в розділі "Магазини та Сервіси". Наразі асортимент становить понад 600 товарів шести категорій – коти, собаки, акваріумістика, гризуни, птахи і тераріумістика.

Компанія зазначає, що найбільша кількість замовлень з MasterZoo з моменту його появи у застосунку Glovo, належить до категорій:

  • “Корм для котів”;
  • “Корм для собак”;
  • “Ласощі для собак”.

Доставка Uklon та “Сільпо”

Раніше ми розповідали, що мережа магазинів “Сільпо” та сервіс Uklon запустили спільний проєкт доставки замовлень з магазинів.

Розробляли його з липня 2022 року, а запустили у лютому 2023 року. Його суть в тому, що Uklon тепер виконує для “Сільпо” доставку замовлень, оформлених через сайт мережі.

Таким чином можна зробити замовлення лише за попередньою оплатою, але це тимчасово і в майбутньому планують додати можливість оплати через термінал та за готівку.

Замовити послугу можна не з усіх супермаркетів мережі, а лише з тих, що підключені до сервісу. Зараз таких магазинів 110, вони розташовані у 30 містах: Київ, Чернівці, Полтава, Запоріжжя, Дніпро, Боярка, Вінниця, Камʼянець-Подільський, Луцьк, Черкаси, Житомир, Івано-Франківськ, Буча, Бровари, Львів, Кропивницький, Стоянка, Суми, Харків, Хмельницький, Васильків, Одеса, Кривий Ріг, Бориспіль, Чернігів, Вишгород, Рівне, Ужгород, Лиманка, Біла Церква.

Про те, як скористатися послугою, читайте в нашому матеріалі.

Читайте також: Платіжні картки “АТБ” видають вже чотири українських банка