McDonald’s готує масові скорочення у корпоративних офісах в США

Найбільша у світі мережа ресторанів швидкого обслуговування McDonald’s Corporation готує масові скорочення кількості працівників у своїх корпоративних офісах у США.

Наразі компанія наказала співробітникам цих офісів працювати з дому до середи і скасувати усі особисті зустрічі з постачальниками та іншими партнерами у штаб-квартирах.

На тижні, починаючи з 3 квітня, ми повідомимо про ключові рішення щодо посадових позицій та чисельності персоналу в організації, – пише компанія у листі до своїх співробітників.

За інсайдерськими даними американських ЗМІ, компанія планує повідомити про масштабні скорочення своїм працівникам онлайн.

У січні 2023 року McDonald’s попередив про те, що доведеться ухвалювати складні рішення щодо скорочення чисельності штату корпоративних офісів до квітня у рамках загального плану стратегічної реорганізації бізнесу.

*Довідка. Наразі загальна кількість працівників компанії становить понад 150 тис. осіб, 70% з них перебувають поза США.

Перший McDonald’s з початку року

Раніше ми розповідали, що американська мережа відкрила у Вінниці перший ресторан з початку 2023 року в Україні.

Його будівництво було майже закінчено перед початком повномасштабної війни. Заклад став четвертим новим рестораном з моменту відновлення роботи компанії в Україні, тепер у Вінниці працює три ресторани мережі і 73 по всій країні.

Новий ресторан розташовується на виїзді з міста та поруч з вінницьким автовокзалом. У ньому є 125 місць у залі та 88 на терасі, а також 10 терміналів самообслуговування та вікно McDrive з двома лініями заїзду.

Про те, за якими правилами працює ця та інші точки мережі під час війни, читайте в нашому матеріалі.

Джерело: Wall Street Journal

Читайте також: McDonald’s створив шпалери для смартфонів, які закликають користувачів донатити