McDonald’s розповіли, коли планують відкрити ресторани в Україні

У компанії McDonald’s розповіли, коли планують відкрити ресторани в українській столиці, а також спростували чутки про те, що мережа планує відновити роботу вже цього місяця.

Раніше один із менеджерів компанії на умовах анонімності повідомив, що мережа ресторанів може відновити роботу закладів у серпні.

У прес-службі компанії цієї інформації не підтверджують. За словами керівника відділу зв’язків із громадськістю McDonald’s Олесі Муджірі, зараз компанія оцінює ситуацію в країні та має амбіції до відновлення роботи ресторанів у деяких областях, однак у поточній ситуації не можна озвучувати конкретні плани. Вона наголосила, що є плани «відновити роботу у майбутньому».

Ресторани McDonald’s не працюють в Україні після початку повномасштабного вторгнення росії 24 лютого. Заробітна плата команді сплачується, компанія організувала програми гуманітарної допомоги.

До того ж, у середині травня McDonald’s оголосив про остаточне рішення піти з росії та продав усі свої 850 закладів, у тому числі й франчайзингові. За місяць на їхньому місці відкрилися заклади під назвою «Вкусно и точка».