McDonald’s відновив роботу ресторанів у Полтаві та Кременчуці

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s відновила роботу у Кременчуці та Полтаві.

Наразі працює по одному ресторану у кожному місті, у Кременчуці на вул. Київській, 6, а у Полтаві на вул. Європейській, 187-А.

Компанія відновлює роботу у цих містах, аби знову пропонувати клієнтам звичний для них сервіс та смачні страви. А повернення працівників до роботи сприятиме відновленню громад. Із відкриттям цих закладів McDonald’s вже відновив понад 70% ресторанів мережі, – йдеться у повідомленні компанії.

В прес-службі зазначають, що полтавський заклад розташований на вулиці, яка веде до центру міста та водночас поруч із автомагістраллю. У Кременчуці ресторан працює біля транспортного сполучення Дніпро-Кременчук-Київ.

Містяни вже можуть замовити страви як у залі ресторану, так і через термінали самообслуговування чи МакДрайв. Працюватимуть заклади з 07:00 до 22:00 щоденно.

Дату відкриття у Полтаві та Кременчуці американська мережа на анонсувала, але журналісти помітили підготовку (набір персоналу, прибирання закладів, тощо) кілька тижнів тому.

Відновлення роботи McDonald’s

Наприкінці квітня 2023 року McDonald’s повернувся у Дніпро. Спочатку відкрилися п’ять закладів: на проспекті Героїв, 2-В і вулиці Кондратюка, 2-В, на площі Старомостова, 5, на проспекті Гагаріна 128 та Слобожанському проспекті.

Пізніше мережа відновила роботу закладів у дніпровському ТЦ "Аполло" на вулиці Титова та в ЦУМ на проспекті Яворницького.

У компанії зауважують, що під час війни в усіх ресторанах діє розширений протокол правил безпеки.

Читайте також: McDonald’s змінить рецептуру своїх фірмових бургерів

Згідно з ним, у разі оголошення повітряної тривоги команда закладу миттєво завершує всі виробничі процеси, видає оплачені замовлення і зачиняє заклад. Після цього гості і працівники проходять в укриття.

Відновлює роботу McDonald’s приблизно через годину після скасування тривоги.