В магазинах Ізраїля продається морозиво “Ленінградське” від української компанії “Рудь”

Українці в Ізраїлі знайшли в продажі морозиво житомирського виробника компанії "Рудь" під назвою "Ленинградское".

Про це розповіла Марія Дорощук, українка з Луцька, яка зараз мешкає в цій країні. Жінка знайшла дивний товар в українському секторі ізраїльського магазину.

Дорощук пояснює, що в Ізраїлі у магазині всі товари розкладені секторами - є ізраїльська, російська, італійська та українська продукції.

Ми постійно купуємо українське морозиво. Ми знаємо, де воно знаходиться, і "Ленинградского" морозива та раніше не було, бо ми раз на два-три дні приїжджаємо в цей магазин та беремо морозиво. І тут з’являється "Ленинградское", я подумала, можливо переплутали. Іноді люди перекидають товар, взяли, передумали, викинули, але тут дві цілі коробки стоять. Знаходжу стенд "Рудь", нашого виробника морозива, перевіряю Q-код, на якому написано "Made in Ukraine", а саме називається "Ленинградское", ще й російською мовою написано, виробник – "Рудь", – говорить очевидиця.

Що кажуть у компанії?

Начальниця відділу маркетингу компанії "Рудь" Людмила Юрківська пояснила, що до повномасштабної війни, місцевий виробник виготовляв таке морозиво для ізраїльського ринку.

Але після початку вторгнення виробництво "Ленінградського" морозива припинили і перейшли на інший продукт, який теж продається в Ізраїлі - ТМ “Ескімос”.

Упаковка, яка нині висвічується в соціальних мережах, є залишком продукції, що була вивезена в Ізраїль і реалізується у торгових мережах. ТМ "Ленинградское" належить нашому Ізраїльському партнеру. ТМ "Рудь" відмовилась від виконання контракту, в частині виробництво морозива під ТМ "Ленинградское". Про це йдеться в нашій офіційній заяві, яка розміщена на нашому офіційному сайті, – наголосила Юрківська.

Читайте також: Український бренд меду “Медові Брати” зайшов на ринок Великої Британії

Конкретної інформації про те, коли конкретно було припинене виробництва зазначеного товару у “Рудь” не надали.

Найближчим часом у компанії відбудуються збори, на яких з’ясують точні дати пакування того морозива, яке було знайдене у ізраїльському маркеті.

Суспільне