Мережа швидкого харчування Hesburger закриє всі ресторани в Росії та Білорусії

38 ресторанів Hesburger на росії та 4 в Білорусії припинять роботу влітку 2022 року.

Фінська компанія Hesburger, яка розвиває міжнародну мережу ресторанів швидкого харчування, вирішила піти з росії та Білорусії на тлі війни з Україною. Як повідомили в прес-службі компанії, 38 ресторанів Hesburger на росії і 4 в Білорусії припинять роботу влітку 2022 року.

«Ми чудово розуміємо, що повільний відхід з російського та білоруського ринків викликав обговорення. Ресторани слід закрити. Ми зробимо все можливе, щоб якнайшвидше закрити двері ресторанів на росії», — прокоментував виконавчий директор компанії Карі Салмела.

З початку вторгнення російських військ на територію України Hesburger призупинив роботу лише одного ресторану на росії. У компанії повільність із закриттям бізнесу пояснили бажанням враховувати «безпеку місцевих працівників». Крім того, компанія стурбована дискусіями про можливу націоналізацію бізнесу іноземних компаній на росії.

Hesburger оперує мережею більш ніж 400 ресторанів з розташуванням переважно у Фінляндії та країнах Прибалтики, а також у Німеччині та інших державах. На росії, як і на багатьох інших ринках, розвивається за франчайзингом. В Україні компанія оперувала 7 ресторанами, наразі їхню роботу призупинено.

Читайте також: Як Coca-Cola допомагає українцям під час війни?

Джерело