Мережа SPAR повертається до Фінляндії після майже 20-річної перерви
Мережа супермаркетів SPAR офіційно відновлює присутність у Фінляндії. Перша точка ритейлера під вивіскою Eurospar відкривається у місті Юльоярві, що на захід від Тампере.
Перший магазин у країні, площею 2 тис. кв м, працюватиме під управлінням Tokmanni — ліцензіата SPAR у Фінляндії.
У асортименті представлені як популярні фінські бренди (Primula, Valio, Fazer, Atria, Snellman), так і товари міжнародної мережі SPAR.
Поряд із Eurospar працює ще один магазин Tokmanni площею 3 тис. м кв, а найближчим часом ліцензіат інтегрує продукцію SPAR у 204 власних торговельних точки.
Планується також оновити відділів свіжих продуктів у магазинах, щоб привести їх у відповідність до стандартів бренду SPAR.
Віцепрезидент Tokmanni Group Харрі Копонен зазначив:
"Поєднання широкого асортименту товарів Tokmanni та пропозицій Eurospar забезпечує більше вибору для наших клієнтів і підсилює конкуренцію на роздрібному ринку Фінляндії".
Читайте також: Amazon запускає завод із виробництва власних роботаксі
Паралельно Tokmanni продовжує активне розширення мережі: нові магазини з’являться у Фінляндії, Швеції та Данії під брендами Tokmanni, Big Dollar та Dolltore.