Microsoft зупинив обслуговування своїх консолей в рф

Американська компанія Microsoft припинила гарантійне обслуговування своїх консолей Xbox в росії.

У технічній підтримці техногіганта повідомили, що "гарантійне обслуговування консолей, у тому числі ввезених до рф офіційно, недоступне через поточну ситуацію".

Власникам Xbox порадили звертатися до магазинів, у яких вони купували свої пристрої. Точної інформації з приводу відновлення обслуговування в рф компанія не дає.

Мій Xbox Series X став періодично перезавантажуватися. Я вирішив, що варто звернутися за офіційним техобслуговуванням, оскільки гарантія на товар у мене діє аж до 2024 року. Я почав заповнювати дані про те, де перебуваю і за якою адресою у мене можна забрати товар. Після заповнення всіх рядків на сторінці було написано, що варіантів доступного обслуговування немає, - розповідає російським ЗМІ власник консолі.

Microsoft в рф

Раніше президент Microsoft Бред Сміт заявив, що компанія і надалі скорочуватиме бізнес в країні агресорці, доки від нього нічого не залишиться.

У червні минулого року компанія надіслала лист-клопотання, у якому оголосила про рішення суттєво скоротити операції в рф, що може означати звільнення 400 співробітників.

Читайте також: Китайська компанія Baidu подала на Apple в суд через фальшиві застосунки

4 березня 2023-го компанія вирішила тимчасово зупинити продаж товарів та надання послуг на території росії. За словами Сміта, рішення пов’язано з західними санкціями, які наклали на агресора за початок повномасштабної війни проти України.

Економічна правда