Китайська компанія Baidu подала на Apple в суд через фальшиві застосунки

Китайський пошуковий гігант Baidu подав судовий позов проти розробників додатків та корпорації Apple. Американську компанію звинувачують у підробленні копії застосунку Baidu Ernie bot, який доступний в App Store.

Бот Ernie, створений на основі штучного інтелекту компанії, було запущено минулого місяця. У Китаї його рекламували, як відповідь на створення західного ChatGPT.

Baidu заявила, що подала позови до Пекінського народного суду Хайдянь проти розробників контрафактних застосунків бота Ernie та компанії Apple, – зазначається у повідомленні.

Наразі китайський Ernie не має свого застосунку, тож до оголошення офіційної версії додатку, будь-яка програма в в App Store або інших магазинах, є підробкою.

Журналісти з’ясували, що у App Store Apple досі є щонайменше чотири додатки бота Ernie і всі вони вважаються фальшивими.

Справжній бот Ernie доступний лише користувачам, які подали заявку і отримали код доступу. Тому китайська компанія застерігла від шахраїв, які продають коди доступу в інтернеті.

Apple та Китай

Раніше ми розповідали, що американський техногігант шукає шляхи для виробництва телефонів в інших країнах, окрім Китаю.

Керівництво Apple активно встановлює зв’язки з іншими країнами. Таким чином корпорація намагається знизити свою залежність від КНР та Тайваню, але від офіційних коментарів компанія відмовляється.

Читайте також: Cisco Systems вийшла з рф і знищила місцеві запаси на понад 20 млн доларів

Apple хвилює питання диверсифікації, оскільки зростає напруженість у торгових відносинах між США та Китаєм, а також політична напруженість навколо Тайваню.

До яких країн придивляється виробник iPhone і чи планує повністю йти з Китаю, читайте в нашому матеріалі.

Reuters