Можна вишити власноруч: український бренд випустив лімітовану колекцію сорочок до Дня матері

Український модний бренд ODARKA випустив нову лімітовану колекцію сорочок, які можна вишити власноруч, самостійно обравши символи та їхню послідовність.

У дроп увішли 20 наборів із бежевими сорочками one size та все необхідне для вишивання. В кожному наборі є зелені нитки, які символізують прихід весни, відновлення та початку всього нового.

Випуск колекції приурочено до Дня матері, який відзначають у кожну другу неділю травня.

ODARKA пропонують вишити сорочку у знак зізнання у любові коханим, рідним та самому собі.

Головним словом сили в цьому дропі стає любов. Чому не кохання? Бо воно більш інтимне, між партнерами. А слово любов має широке значення — це почуття до мами чи тата, до рідних, друзів, до себе та батьківщини. Тобто це більш широке поняття та емоція, які закодовані у кожному орнаменті, — каже засновниця бренду ODARKA Ольга Одарченко.

Також бренд випустив шопери, присвячені 10 українським етнічним регіонам. Дизайн створювали, зібравши типові візерунки з рушників і предметів побуту.

Колекція від штучного інтелекту

Бренд шовкових хустинок Aranka до Дня Матері також випустив лімітовану колекцію, дизайн якої створено за допомогою штучного інтелекту.

Вона має назву "Вічність часу" і присвячена соціальним питанням материнства та вагітності під час війни.

Читайте також: Анатолій Шкрібляк розповів, що у Харків повернулися відомі польські бренди – Mohito, House і Cropp

Одна з засновниць бренду розповіла, що цей фешн-проєкт є першим в Україні, що створений за допомогою нейромережі.

Додатково Aranka пропрацювали і створили 11 актуальних тезисів про вагітність та материнство. А детальніше про соціальну місію проєкту, читайте в матеріалі.

ODARKA