Gucci представив перший у світі магазин багажу

Gucci відкрив свій перший в історії магазин багажу у Парижі. Торговий простір розташований у престижній локації на вулиці Сент-Онорі. Загальна площа магазину складає 270 кв. м.

У незвичайному моносторі представлено повний асортимент Gucci Valigeria. Раніше цієї осені бренд запросив Райана Гослінга як нову особу лінійки, орієнтованої на подорожі першого класу.

Паризький магазин багажу Gucci натхненний подорожами поїздом. У моносторі представлені унікальні валізи, капелюшні коробки та, звичайно, сучасні валізи з алюмінію та регенерованого нейлону. Для Gucci, безумовно, це особлива історія — валізи продавалися ще у першому магазині модного будинку у Флоренції, який відкрився 1921 року.

У минулі роки Gucci активно відкривав у всьому світі pop-up магазини з продажу багажу для подорожей, але зрештою було ухвалено рішення на користь постійного флагмана у Парижі. Таким чином, бренд розраховує представити своїм клієнтам більш повну концепцію лінії багажу і кращий купівельний досвід.

У компанії відзначають, що лінія багажу є «символом спадщини Gucci, переосмисленої крізь віки для мандрівників та сучасних дослідників кожної епохи». Новий магазин у Парижі має стати «порталом у світ подорожей і відкриттів, що постійно розширюється». У Gucci заявили, що зараз розглядається можливість відкриття нових магазинів Gucci Valigeria в інших знакових містах світу.

Читайте також: Skechers відкрив флагманський магазин у Дубліні