На місці ТЦ «Печерський» планують звести 18-поверховий житловий будинок

Київський торговий центр «Печерський» із магазином «Сільпо» планують закрити для будівництва на його місці 18-поверхової будівлі.

ТЦ знаходиться на вулиці Омеляновича-Павленко, 4 та складається з 4 поверхів. Відповідно до проекту забудовника, після проведення реконструкції до існуючих поверхів добудують ще 14 поверхів. Повідомляють, що Державна інспекція архітектури та містобудування видала дозвіл на проведення робіт.

При цьому стало відомо, що Міністерство культури не затверджувало проект реконструкції будівлі Печерського торговельного центру.

«За результатами перевірки актуальної електронної бази даних документообігу МКІП встановлено, що погодження проектної документації та дозволів на проведення земляних робіт за вищезгаданою адресою міністерство не надавало», – повідомила тимчасовий виконувач обов’язків держсекретаря Тетяна Філіпченко.

Колишній депутат Київської міської ради Ярослав Діденко опублікував посаду на особистій сторінці у Facebook про реконструкцію ТЦ у хмарочос і заручився підтримкою мешканців Києва. Багато хто виступає проти закриття продуктового магазину «Сільпо», оскільки це щільно заселений мікрорайон, у якому супермаркет був одним із небагатьох магазинів.

31 січня 2022 року кияни зібралися на мирний мітинг біля будівлі ТЦ «Печерський», оскільки 1 лютого заплановано закриття магазину.

Читайте також: У Києві демонтують ТЦ «Полярний»