На вінницькому півострові Бригантина збудують ТРЦ

У Вінниці розпочалося обговорення детального плану території півострова Бригантина. Йдеться про забудову великої ділянки як півострова, так і набережної від Київського до Центрального мосту.

ТРЦ и Льодова Арена

За Київським мостом планується збудувати торговий центр. До нього ведуть три заїзди з вулиці В’ячеслава Чорновола.

Вже відомо, що у ТРЦ Brigantina будуть супермаркет площею 3 000 кв. м, понад 80 магазинів одягу та взуття, магазини товарів для дітей, а також фудхол та кінотеатр. Загальна площа ТРЦ становитиме 60 000 кв. м, орендна – 48 000 кв. м.

Біля торговельного центру хочуть розмістити дитячий та спортивний майданчики, а також паркінг для автомобілів на 600 місць.

Автостоянку відвідувачі ТРЦ ділитимуть із гостями майбутнього спорткомплексу «Льодова Арена».

На узбережжі річки архітектори запроектували оновлення пляжу, за яким буде розміщено три басейни та кафе. І ще тут розмістять тенісний корт.

Хто це все збудує?

Замовником докладного плану є департамент архітектури та містобудування міськради. Після його погодження на обговореннях та на сесії міськради окремі об’єкти із цього плану пропонуватимуться до реалізації інвесторам.

Втім, відомо, що власником торговельного центру буде товариство Бригантина-В. Ця фірма зареєстрована у Вінниці та ще у 2007 році придбала 1 гектар півострова Бригантина, щоб збудувати там свій об’єкт.

До речі, через різних осіб та компаній фірма пов’язана із власником готелю «Південний Буг». Об’єкт повністю знесли, на його місці буде побудовано «Bogun City», в якому будуть житловий будинок, готель і торговий центр.

Джерело