Надихайтеся українцями з Arricano: компанія запускає новий проект у своїх ТРЦ

Новий проект Arricano покликаний надихнути якнайбільше людей спілкуватися українською, показати красу та багатогранність рідної мови та допомогти розмовляти грамотно.

«Ми розпочинаємо важливий та цікавий проект у наших ТРЦ — для відвідувачів тепер звучатиме цикл аудіороликів, у яких вчимо говорити українською правильно, надихаємо красою та мелодійністю нашої рідної мови та розповідаємо цікаві факти про українську. Також у рамках проекту запускаємо нові рубрики на сторінках торгових центрів Arricano у соціальних мережах, а далі плануємо ще багато ініціатив та цікавих зустрічей», — прокоментувала директор з маркетингу Arricano Інна Морозова.

Модератором програми є учасниця освітньо-соціального проекту Teachers’ Self Upgrade by Arricano Зінаїда Сукова до війни викладачка української мови та літератури Українського гуманітарного ліцею КНУ ім. Т. Г. Шевченка. «Ще навчаючись у Львівському університеті, я зрозуміла важливість моєї майбутньої професії. Окрім того, що любити рідну мову, культуру, треба вміти прищепити цю любов до нашої мови іншим. Я протягом 38 років навчаю дітей та дорослих рідною мовою, народним пісням. На уроках літератури разом із дітьми поринаю у прекрасний світ української поезії. Сьогодні із задоволенням беру участь у такій важливій та актуальній ініціативі від Arricano», — поділилася Зінаїда Рішардівна.

«Мова – це спосіб духовної самоідентифікації, а не лише засіб комунікації. Через мову людина виявляє свою індивідуальність, культуру, ставлення до інших людей та сприйняття світу. Команда Arricano активно залучається до розвитку та розповсюдження української мови, підтримуючи гостей наших торгових центрів на шляху її вдосконалення», – зазначила Ганна Чуботіна, CEO Arricano.

Читайте також: ТРЦ РайON проводить проект громадської підтримки