Nestlé почала будівництво нової фабрики на Волині за 44 млн доларів

Швейцарська компанія Nestlé розпочала будівництво нового підприємства в Україні.

У корпорації зазначають, що у новий проєкт у Смолигові Волинської області буде інвестовано 40 млн швейцарських франків, що дорівнює 44,6 млн. доларів.

Нова фабрика розміститься поруч з дистрибуційним центром Nestlé та спеціалізуватиметься на виробництві вермішелі швидкого приготування та приправ.

Виробництво продукції планується почати вже у першому кварталі наступного року.

Нові потужності будуть оснащені найсучаснішими технологіями виробництва та дозволять задовольнити високий внутрішній попит на продукти харчування, зокрема на вермішель швидкого приготування та приправи, — каже генеральний директор Nestlé в Україні та Південно-Східній Європі Алессандро Дзанеллі.

Особливості нової фабрики

Разом з підприємством у місті Торчин, виробнича мережа на Волині стане європейським регіональним хабом Nestlé для категорії кулінарних продуктів.

У ньому буде працевлаштовано півтори тисячі людей, а постачання продукції здійснюватиметься не лише на ринок України та на інші європейські ринки.

Читайте також: Василь Бовділов, Unilever Україна: про тенденції у FMCG, будівництво нової фабрики та війну

За словами Дзаненні, вже з самого початку на новому виробництві працюватиме близько 300 людей.

Таким чином, Україна залишиться єдиним європейським центром виробництва вермішелі швидкого приготування для Nestlé. Хаб у Волинській області буде відігравати величезну роль для експорту до європейських країн цього сегменту.

NV