Nike відкрив магазин у новій цифровій концепції Rise

Nike відкрив перший інноваційний магазин у новій цифровій концепції Rise у США. Торговельний простір з’явився у Майамі, Флорида. Відкриття знаменує початок масштабної експансії Nike на північноамериканському ринку, яку заплановано за 2023 рік.

Одна з ключових особливостей нової концепції, реалізованої в магазині в Майамі, є інтеграція з платформою Sport Pulse, яка «візуалізує дані про місцевий спорт та спортсменів, надаючи унікальний локальний контент». З використанням цієї функції в магазині на гігантських екранах транслюється актуальна інформація про всі спортивні події та програми.

Спортивний гігант продовжує дотримуватися стратегії безшовного купівельного досвіду, поєднуючи можливості онлайн-шопінгу та фізичної роздрібної торгівлі. Раніше цього року Nike відкрив перші цифрові магазини Rise у Західному Лондоні та Сеулі.

«Цифрові інновації лежать в основі всіх концепцій Nike, а Nike Rise робить ще один крок уперед, щоб надати клієнтам спортивний досвід (тренування, біг та баскетбол для всієї родини) на фізичному та цифровому рівнях», — прокоментували у Nike.

Магазин у новій концепції Nike Rise також надає місцевим клієнтам низку онлайн та офлайн сервісів, у тому числі повернення товарів, самовивіз, купівлю через сканування QR-кодів, доставку товарів у магазин та послугу SNKRS pass.

Новий сучасний торговий простір у Майамі доповнює лінійку діючих концептуальних моносторів Nike Miami, Nike by Brickell, Nike Factory Store – Miami та Nike Factory Store – Pembroke Pine.

Читайте також: H&M експериментує з новим форматом магазину