Ювелірний бренд SOVA відкриє бутик в ТРЦ Lubava у Черкасах

23 листопада ювелірний бренд SOVA святкує відкриття нової локації в ТРЦ Lubava за адресою бульвар Шевченка, 208/1. Фірмовий бутик буде розташовано на другому поверсі в центральній галереї, неподалік ескалатора.

«Ми прагнемо розвивати торговельну мережу та працювати, аби щодня підтримувати наш економічний фронт. Ми розширяємо географію представленості ювелірного дому в зручних для клієнта локаціях, фірмовий бутик в Черкасах допоможе бути з клієнтами офлайн та постійно залишатися в комунікації з прихильниками бренду», — говорить директор з маркетингу SOVA Кристина Башлій.

В магазині можна буде скористатися послугою ультразвукової очистки прикрас, а також випити кави у зоні відпочинку та неспішно обрати свої нові ювелірні образи. З нагоди відкриття магазину перші п’ять покупців отримають сертифікати номіналом 1000 грн, а для всіх інших відвідувачів з 23 по 27 листопада включно діятимуть знижки до -60%.

Наразі в Україні працює 38 локацій ювелірного бренду SOVA у 15 областях: у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові, Ужгороді, Хмельницькому, Тернополі, Івано-Франківську, Запоріжжі, Луцьку, Полтаві, Вінниці, Чернівцях та Сумах.

Нагадуємо, нещодавно ювелірний бренд SOVA оголосив про відкриття нової локації у Дніпрі.