Як працюють столичні ТРЦ за відсутності світла

Постійні атаки рф на енергетичні об’єкти України суттєво вплинули на український бізнес, зокрема, на сектор торговельної нерухомості. Деякі ТРЦ за відсутності електропостачання вимушені призупиняти роботу, а комусь вдається продовжувати працювати. УРТЦ дізналася як працюють торговельно-розважальні центри у Києві під час відключень.

ТРЦ Lavina Mall

ТРЦ працює навіть під час відключень за рахунок потужних генераторів. За відсутності центрального електропостачання відкриті всі вхідні групи, а також понад 100 магазинів та закладів. Наразі від генератора не працюють парк розваг Galaxy, кінотеатр Multiplex, фуд-корт і супермаркет Сільпо, втім у ТРЦ працюють над тим, щоб забезпечити безперебійну роботу і цих зон найближчим часом.

ТРЦ River Mall

ТРЦ працює на резервному освітленні, тож незважаючи на відсутність світла частково продовжує роботу. Зовсім скоро планують підключити безперебійне живлення, щоб об’єкт працював на повну потужність.

Про відключення все одно інформують у соціальних мережах торговельного центру та залишають посилання на довідник телефонів магазинів.

ТРЦ Караван Outlet

Під час відсутності електроенергії у торговельному центрі працюють близько 30 торгових точок, роледром та гіпермаркет Ашан (з обмеженим асортиментом товарів).

ТРЦ Dream

ТРЦ працює навіть попри відключення електроенергії. Але деякі магазини та заклади у такій ситуації можуть бути закриті. За відсутності світла працюють входи:

DREAM yellow

  • Голлівуд;
  • Франція.

DREAM berry

  • Вхід 1;
  • Мексика 2А;
  • Африка;
  • Італія.
ТРЦ Respublika Park

Під час аварійних відключень від енергопостачання магазини в ТРЦ продовжують працювати. У торговельному центрі відкриті входи Р1, Р2 з Кільцевої дороги та входи з паркінгу Р6 (синій Кіт), P7 (помаранчевий Жираф, поряд Сільпо).

ТРЦ Gulliver

Багатофункціональний комплекс Gulliver забезпечив автономну роботу всього комплексу за рахунок резервного живлення. Таким чином, ТРЦ і бізнес-центр працюють безперебійно у разі централізованого знеструмлення.

ТРЦ Blockbuster Mall

У разі планових відключень магазини та ДРЦ Галактика частково обмежують роботу до відновлення електропостачання. Також в ТРЦ дещо змінився графік роботи:

  • Пн-Чт: з 10:00 до 19:00;
  • Пт-Нд: з 10:00 до 20:30.
ТРЦ Art mall

Торговельний центр працює на власних генераторах. Окрім того, на території об’єкту було створне «Простір світла» з безкоштовним Wi-Fi, де відвідувачі можуть зарядити свої пристрої або попрацювати.

ТРЦ РайON

У разі планових та/або аварійних відключень електроенергії торговельний центр не працює. Про відключення та відновлення електропостачання повідомляють у соціальних мережах ТРЦ.

ТРЦ Cosmo Multimall

В ТРЦ Cosmo Multimall до безперебійної роботи вже підключені льодова арена FIFTY ICE, кінотеатр KINOMAN, боулінг AstroBowling та супермаркет Ultramarket. Інші зони знаходяться в процесі забезпечення.

ТРЦ Retroville

Під час відключення світла торговельний центр не працює. Про відновлення електропостачання повідомляють у соціальних мережах.

ТРК Проспект

При відключенні енергопостачання торговельний комплекс працює. Деякі магазини можуть призупиняти свою роботу і про це повідомляється на сторінках ТРК у соцмережах.

Читайте також: Мережу Епіцентр обладнали зарядними станціями для відвідувачів