Novus оцінює втрати від російської агресії у 500 млн грн

Мережа супермаркетів Novus оцінює свої втрати від агресії Росії в 500 млн грн, повідомив операційний директор Novus Олексій Панасенко в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

«На сьогоднішній день наші зафіксовані втрати становлять близько 500 млн. грн. Але це остаточна цифра. По-перше, тривають воєнні дії країни. По-друге, з курсовими коливаннями та зростанням цін на будматеріали складно прогнозувати, скільки коштуватиме відновлення пошкоджених магазинів», — зазначив Панасенко.

Як повідомлялося, 22 липня було відновлено роботу флагманського магазину Novus у ТРЦ Retroville. Київський торговельний центр 20 березня потрапив під обстріл російських окупантів.

«Ми інвестували у відновлення приміщення (Novus у ТРЦ Retroville) 20 млн грн. Ця сума не враховує вартість знищеного товару та вартість ввезеного. На момент ракетного удару тут було товарів на кілька десятків мільйонів. Не можна сказати, що його було знищено — частину вдалося врятувати, його вивозили в інші магазини», — повідомив операційний директор Novus.

За його словами, компанія зосереджена на відновленні пошкоджених магазинів у Бучі.

«У магазин на Вокзальній було кілька попадань снарядів, він постраждав від стрілецької зброї, але в цілому, як кажуть, «відбувся легким переляком». Магазин на Києво-Мироцькій постраждав серйозно, будівля потребує капітального ремонту», – розповів Олексій Панасенко.

Для магазину по вул. Києво-Мироцькій (загальна площа 4 тис. кв. м, торгового залу 2660 кв. м) проводяться тендери серед будівельних компаній.

Панасенко додав, що відкриття бучанського магазину на вул. Вокзальну заплановано протягом найближчих кількох місяців, на Києво-Мироцькій — протягом півроку.

Читайте також: «Смарт-холдинг» втратив на окупованій території п’ять торгових центрів