У київському ТРЦ Караван Oulet відновили роботу магазини Puma та LC Waikiki

Також відкрилася торгова точка мережі Giardini.

Про це повідомляє RAU. Площа магазину Puma Outlet складає 472,8 кв. м. З 1948 року Puma створює інноваційні продукти для найкращих та найшвидших спортсменів світу. Міцний зв’язок між спортсменом та продуктом є візитною карткою Puma. Поєднання спорту та стилю стало актуальним не лише на подіумах та стадіонах, а й на звичайних міських вулицях, де Puma диктує нові стандарти спортивної моди, створюючи ринок sportlifestyle.

Магазин LC Waikiki займає площу 1765 кв. м. Турецький бренд LC Waikiki вийшов на український ринок у 2013 році, і за цей час зумів стати одним із найбільших ритейлерів одягу в країні. Мережа налічує понад 1200 магазинів у 56 країнах світу. Магазин у ТРЦ Караван Outlet поєднує в собі Outlet-колекції та нові надходження та за розмірами є одним із найбільших в Україні.

З 25 липня ТРЦ Караван Outlet продовжив роботу на годину. На даний час торговий центр працює з 10:00 до 20:00.

Нагадаємо, що після реконструкції 2019 року площа Караван Outlet складає близько 58 000 кв. м, зокрема 15 000 кв. м торгових галерей, бізнес-центр, розважальна та фуд-зона. Загальна сума інвестицій у реконструкцію об’єкту становила близько $8 млн.

Читайте також: Adidas відновив роботу чотирьох магазинів в Україні