Primark розширює присутність на ринку Польщі

Наприкінці 2023 року салони ірландської мережі працюватимуть у торгових центрах шести польських міст: Варшави, Познані, Катовіце, Кракова, Вроцлава та Лодзі.

Нині у Польщі працюють два магазини Primark: у Варшаві (відкрито у серпні 2020 року у ТЦ Galeria Młociny) та Познані (відкрито у травні 2021 року у ТЦ Posnania).

Нещодавно компанія оголосила про відкриття двох нових магазинів у Польщі: у Лодзі (ТЦ Manufaktura) та Вроцлаві (ТЦ Magnolia Park). Щоправда, станеться це поки що не скоро: лише наприкінці 2023 року.

ТЦ Magnolia Park

Також компанія раніше анонсувала відкриття своїх магазинів у Кракові (має відкритись у ТЦ Silesia City Center) та Катовіце (ТЦ Bonarka City Center). Таким чином, до кінця 2023-го у Польщі буде шість салонів Primark.

ТЦ Silesia City Center

Асортимент магазинів Primark пропонує одяг, взуття, аксесуари, парфумерію товари для дому.

Зазначимо, що мережа з’явилася на польському ринку у 2020 році. Як зазначають в ірландській компанії, їхні магазини мають успіх у польських покупців.

Розвиток на ринках Європи

Ритейлер також підтвердив свій вихід на румунський ринок, оголосивши про відкриття нового магазину Primark у Бухаресті (ТЦ ParkLake), яке заплановано на кінець цього року. Крім того, мережа нещодавно анонсувала відкриття першого магазину у Словаччині, у Братиславі (ТЦ Olympia), на початку 2023 року, який стане 16-м ринком бренду.

Читайте також: Holland & Barrett виходить на ринок Греції, Болгарії та Румунії