Рівненський ТРЦ “Злата Плаза” відзначив 13 років роботи

Рівненський ТРЦ "Злата Плаза" 17 квітня відзначив 13-ту річницю роботи.

Про це, а також про підсумки роботи торгового центру за рік повномасштабної війни, розповіли Українській Раді Торгових Центрів в прес-службі "Злата Плаза".

Останні декілька років команда ТРЦ відмовляється від святкувань, оскільки карантин та війна не надто сприяють розвагам. Але відзначити є що, бо не зважаючи на воєнний стан об’єкт працює досить стабільно, залучає нових операторів та системно підтримує ЗСУ.

З початку повномасштабної війни "Злата Плаза" фактично не припиняла роботу, наразі вдалося синхронізувати роботу всіх орендарів, впровадити алгоритм швидкої евакуації відвідувачів та персоналу під час повітряних тривог, фейкових повідомлень про замінування, встановити дизельний генератор для безперебійної роботи ТРЦ.

Підсумки роботи

Робота торгового центру стала відносно стабільною, попри складну економічну ситуацію вдається не лише зберігати нульову вакантність, а й проводити ефективні ротації.

З початку вторгнення tenant mix посилився 12 новими операторами, а відвідуваність вже повернулася на довоєнний рівень.

Наша місія - змінювати якість життя людей на краще, щодня створюючи сучасне, безпечне та комфортне середовище. Ми пишаємось тим шляхом, який пройшли за 13 років, впровадженими змінами і впевнені, що найкращі часи попереду. Ми робимо все, щоб дарувати клієнтам найкращий сервіс, бути суспільним хабом та центром міського життя, акумулювати навколо себе правильних партнерів зі спільними цінностями та розвивати рідне місто, - зазначає директор ТРЦ "Злата Плаза" Олександр Оверчук.

Читайте також: Тривоги і девальвація: орендний дохід в ТРЦ Києва впав майже вдвічі за 2022-ий

За рік великої війни ТРЦ передав захисникам допомоги на понад 2 млн грн, у підтримку ЗСУ було проведено понад 20 заходів. А з нагоди 13-ї річниці торгового центру команда “Злата Плаза” передала військовим розвідувальний дрон.

За всі 13 років роботи “Злата Плаза” відвідали понад 56 млн. гостей.