Шведський бренд Absolut припиняє експорт в рф через критику

Шведський виробник горілки Absolut, що належить французькому концерну Pernod Ricard, припиняє експорт в рф, який відновив нещодавно.

Про відновлення імпорту компанія оголосила в середині квітня 2023 року, за що отримала шквал критики в ЗМІ та з боку суспільства.

У заяві компанії зазначається, що з березня минулого року діяльність групи в рф була суттєво скорочена, згідно з усіма міжнародними санкціями та місцевими правовими обмеженнями. Також було припинено маркетингові інвестиції.

В Pernod Ricard наголошують, що забезпечивши економічну життєздатність своєї дистриб'юторської дочірньої компанії шляхом обмеження поставок, вони змогли захистити місцеву команду працівників від будь-якої кримінальної відповідальності.

Вихід з рф

Однак реакція, що спостерігається останніми днями, чітко відображає роль, яку Absolut відіграє для своєї широкої спільноти у Швеції. Ми визнаємо важливість цих довготривалих і довірливих відносин з нашими шведськими співробітниками, партнерами, споживачами та шведським суспільством в цілому, - йдеться у повідомленні.

Щоб не наражати своїх співробітників та партнерів на масовану критику, The Absolut Company припиняє експорт продукції бренду до країни-агресорки.

Читайте також: Microsoft зупинив обслуговування своїх консолей в рф

При цьому в компанії попередили, що це не запобіжить потраплянню Absolut до рук паралельного ринку, оскільки його корпорація ніяк не може контролювати.

*Довідка. Французька корпорація Pernod Ricard є виробником та власником багатьох алкогольних брендів, зокрема коньяку Martell, віскі Chivas Regal, Jameson, Ballantineʼs, джину Beefeater, горілки Absolut, текіли Olmeca.

Absolut