“Сільпо” створив два серіали для платформи Мінцифри “Дія.Цифрова освіта”

Мережа супермаркетів “Сільпо” долучилась до освітнього проєкту Міністерства цифрової трансформації - платфроми "Дія.Цифрова освіта".

Ритейлер створив для неї серіали "Касир" та "Пекар" про ці професії.

З ініціативи Міністерства цифрової трансформації України для платформи "Дія.Освіта" ми спільно створили серіали "Касир" та "Пекар". В них ділимося секретиками гостинності, роботи на касі та в пекарні, а також інсайтами з техніки безпеки. І пропонуємо проникнутися цими професіями та віртуально приміряти роль касира або пекаря в симуляторі, - йдеться у повідомленні компанії.

Запуск проєкту відбувся 17 травня. 

*Довідка. "Дія.Освіта" – це національна едьютейнмент-платформа актуальних знань і навичок, яка покликана допомогти всім охочим поглибити свої знання, навички чи опанувати нову професію, або просто з цікавості зазирнути за лаштунки роботи працівників різних професій.

Як пройти навчання на порталі?

Для цього необхідно спочатку зареєструватися на порталі та пройти профорієнтаційний тест.

Після цього ви отримаєте рекомендації та зможете обрати професію з наявних спеціальностей, подивитися про неї освітній серіал.

Далі необхідно пройти симулятор, який імітує реальну робочу ситуацію та отримати сертифікат.

Читайте також: Інвестиція від 122 тис. грн: як стати співвласником магазину “Сільпо”

Портал спрямований на те, щоб людина змогла знайти реальні вакансії та подати на них своє резюме.

У Мінцифри зазначають, що обличчями курсів стали експерти, відомі діячі та лідери думок, а окрім серіалів на платформі можна знайти подкасти, вебінари та гайди.

"Сільпо"