Сільпо відновлює збір відпрацьованих батарейок

Мережа супермаркетів Сільпо відновила збір відпрацьованих батарейок для переробки. За минулий рік ритейлер зібрав понад 10 тонн батарейок, щоб відправити їх на переробку.

Навесні збір було тимчасово призупинено, проте вже з 19 жовтня відвідувачі Сільпо зможуть знову здавати батарейки більш як у 270 супермаркетах. Контейнери традиційно розміщено на пакувальному столі для продуктів або біля контейнерів збору вторсировини.

Кожен покупець може здати до 50 штук портативних батарейок чи акумуляторів за один візит. У контейнери в супермаркетах мережі можна здати батарейки місткістю до 7 А/год таких типів:

  • пальчикові батарейки та акумулятори від розмірів AAA до D, а також типу «Крона»;
  • батарейки-таблетки різних типів;
  • акумулятори від мобільних телефонів та ноутбуків;
  • павербанки.

Шукайте адреси супермаркетів, у яких можна здати батарейки, за посиланням. Після збору в Сільпо батарейки потрапляють на ліцензований склад, звідки після накопичення партії їх відправляють на переробку на завод GreenWEEE в Румунії в рамках партнерства з мережею «Батарейки, здавайтеся!».

Переробку фінансує Сільпо спільно з постачальниками батарейок — Panasonic, GP Batteries, Duracell, VARTA, Energizer, VIDEX та Camelion, відраховуючи відсоток з кожної проданої батарейки на утилізацію уже вживаних.

Читайте також: У рівненському ТРЦ Happy.Mall відкрився новий дизайнерський супермаркет Сільпо