В ТРК МОСТ-сіті відкриється бутик ювелірного дому SOVA

Ювелірний бренд SOVA оголосив про відкриття нової локації у Дніпрі. Фірмовий бутик відкриється 21 жовтня в ТРК МОСТ-сіті за адресою вул. Глінки, 2. Магазин буде розташовано на першому поверсі в центральній галереї, справа від головного входу до торговельного центру.

З нагоди відкриття магазину перші п’ять покупців отримають сертифікати номіналом 1000 грн, а для всіх інших відвідувачів з 21 по 24 жовтня включно діятимуть знижки до -45%, а також знижки до -10% для військових.

«Ми не припиняємо працювати та розвиватися під час війни, відкриваємо нові локації бренду, щоб підтримати наш економічний фронт. Перший магазин SOVA у Дніпрі був відкритий в 2014 році. За вісім років бренд завоював любов і довіру жителів міста. На сьогодні у Дніпрі працює три локації нашого бренду різних форматів. Присутність бренду SOVA в ТРК МОСТ-сіті — чудова можливість бути ще ближчими до наших клієнтів офлайн», — говорить Кристина Башлій, директорка з маркетингу SOVA.

Наразі в Україні працює 36 локацій ювелірного бренду SOVA у 15 областях: у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові, Ужгороді, Хмельницькому, Тернополі, Івано-Франківську, Запоріжжі, Луцьку, Полтаві, Вінниці, Чернівцях та Сумах.

Читайте також: В ТРЦ Любава з’явиться перший у Черкасах корнер бренду LOVE YOU