SPAR відкриває у Швейцарії магазин самообслуговування з технологією Fast AXs

У Швейцарії, у Цюріху, відкрився перший цілодобовий магазин SPAR Express без касирів.

Місцевий портал зазначає, що об’єкт відкрився спільно з мережею АЗС Avia, там клієнти можуть придбати продукти, закуски, каву та заправити автомобіль.

Відкриття відбулося 20 лютого, але повідомив про це оператор лише зараз. Раніше на місці нового об’єкту працював звичайний SPAR, але тепер на заправці з’явився новий тип торгового центру.

Новий магазин має назву SPAR Express, його площа всього 50 кв.м і тут працює лише самообслуговування. Клієнтам пропонують приблизно 1 тис. товарів.

Придбати можна хліб, овочі та фрукти, молочні продукти, м’ясо, напої та інші продукти першої необхідності, а також засоби гігієни та автомобільні аксесуари.

Як працює магазин?

Магазин використовує технологію Fast AXs, що дає змогу заходити в магазин лише відсканувавши QR-код на своєму смартфоні.

Завантажувати додаток чи реєструватися клієнтам не потрібно, знадобиться лише телефон. Оплатити покупки можна за допомогою дебетової або кредитної картки, Google Pay, Apple Pay або Twint.

Магазин оснащено камерами та датчиками. Якщо ви зіткнулися з якоюсь проблемою, він може звернутися по допомогу онлайн.

Продажі також постійно відстежуватимуться онлайн, а оператор зможе постійно поповнювати запаси завдяки доступу в реальному часі до інформації про стан постачання в магазині.

У SPAR зазначають, що розуміють те, що не всі клієнти знайомі з QR-кодами. Тож перші дні після відкриття у магазині були присутні консультанти, щоб допомогти клієнтам.

Мережа супермаркетів та мережа АЗС Avia планують і надалі відкривати магазини самообслуговування.

Джерело: Wiadomosci Handlowe

Читайте також: Французький офіс “Ашан” спростовує інформацію про подвоєння присутності в рф