UTG закінчила реконцепцію київського ТЦ Sofia Mall

Компанія UTG виконала реконцепцію київського ТЦ Sofia Mall загальною площею 13 тис. кв. м.

Торговий центр було відкрито два роки тому на Софіївській Борщагівці у столиці. Це густонаселений район, тож на момент запуску ТЦ був спеціалізованим меблевим центром.

В результаті багатостороннього аналізу з урахуванням локації та потоків потенційних відвідувачів було ухвалено рішення змінити формат об’єкта. При цьому компанія UTG виступила як розробником концепції, так і ексклюзивним брокером проекту, – йдеться в повідомленні UTG.

Як змінився Sofia Mall?

В результаті реконцепції Sofia Mall з меблевого перетворився на торгово-розважальний центр орендною площею 11 тис. кв. м. Якірними орендарями оновленого об’єкту стануть супермаркет “Сільпо” площею 3000 кв. м, дитячий розважальний центр на 1000 кв. м та популярний ресторан.

На думку аналітиків компанії, така зміна концепції привабить до ТРЦ багато відвідувачів з 7 нових багатоповерхових житлових комплексів неподалік, де проживає понад 73 664 людей.

Також поруч будується ціла низка нових кварталів, у які наступного року може заїхати понад 28 тис. мешканців.

Крім цього, біля торгового центру розташована зручна транспортна розв’язка, що дає змогу швидко дістатися ТЦ як машиною, так і громадським транспортом.

В UTG зазначають, що реконцепція Sofia Mall дасть “нове життя” об’єкту, підвищить його конкурентоспроможність та привабливість. Очікується, що завдяки оновленню зросте і час перебування в торговому центрі, що збільшить трафік, товарообіг та мінімізує вакантність.

Джерело: UTG

Читайте також: Унікальне відновлення: як живе та працює ТРЦ Nikolsky в Харкові